GÜNLÜK KONAKLAMADA RAHATLIK

Son zamanların en popüler ve uygun konaklama şekli. Türkiye’nin birçok şehrinde yoğun ilgi gören ve özellikle turizmin yaygın olduğu bölgelerde çok talep gören bu sisteme Adana günlük daire kiralama daha hızlı ve fazla bir şekilde başlamıştır. Aileleri ile gelenler kendilerini rahat hissetmek için bu şekil konaklama yöntemini seçmektedir. Kalabalık tatil yapacakların bu şekilde daha güzel günler geçirecekleri kesin. Bütçenize uygun çeşitleri ve avantajları ile emlakçıdan sizlere, büyük rahatlık.

 

Kısa süreli ve kalabalık konaklamalar için en rahat ve güvenilir bir yöntem olan Adana günlük eşyalı ev seçenekleri, hastanelere yakınlığı ilede büyük bir avantaj oluyor. Adana Medline Hastanesi yürüme mesafesinde sadece 8 dakikada varılıyor. Bu evler sizin için çok rahat ve ideal. Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi 4 dakika yürüme mesafesinde bulunur.

 

Temiz, düzenli, konforlu bir ev ortamı sunan Adana günlük eşyalı daire seçeneklerinden size en uygun olanını seçip süreyi ve fiyatı görüşüp, kısa süreli konaklamalarınızda rahat edin. Hava alanı ile arasında araçla 10 dakika mesafesi olan bu evler, merkez otogarada araç ile 8 dakika mesafededir. Turgut Özal Bulvarı yürüyerek sadece 4 dakika mesafededir. Kalite, hijyen, konfor ve ekonomik oluşu tatilcilerin yüzünü güldürüyor. Ailenizle beraber salonda tv izlemenin keyfini çılaracaksınız. CarrefourSA yürüme ile 5 dakika sürmektedir. Gezintiye çıkmışken bir uğrayıp alışveriş yapabilirsiniz.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar