ADANA’DA GÜNLÜK kiralık EV

İş ve turistik seyahatlerde otel konaklamalarına alternatif olarak, otel standartlarında ev konforunu aratmayacak günlük apart evler ve haftalık ev sunulmaktadır. Adana günlük ev kendi evinizi aratmayacak şekilde hazırlanmıştır. Adana ve Türkiye’nin pek çok büyük şehirde gerek iş gerekse özel seyahatlerde klasik odada kalmak yerine ev konforunda kalmak daha iyi bir hale gelmişti. Bu trend de sizlere güven ile ev sıcaklığında ve otel standartlarında günlük kiralık ev sunar.

Apart daireleri çok hijyenik ve istek halinde ekstra temizlik hizmeti cüzi bir miktar karşılığında sağlanır. Adana günlük daire hava alanına aracınız ile on dakika Adana balcalı hastanesine araç ile 15 dakika adana merkez otogarına ise araç ile sekiz dakikadır. Daha birçok yere en fazla kırk dakikaya ulaşmaktasınız. Adana’da iyi bir otel kadar temiz ve özenle döşenmiş evlerde kalmak sizi çok rahatlatacaktır. Sizin için özenle döşenmiş dairelerdi konaklamalısınız bence. İhtiyacınız olacak tüm gereksinimlerinizi karşılamaktadır.

Günlük kiralık ev otel ve pansiyonlardaki gibi yüksek giderler söz konusu değildir. Buna rağmen iki yatağın zar zor girdiği bir otel odasından daha konforludur. Adana günlük eşyalı ev her zaman en çok tercih edilendir. Bu dairede bulunan bazı gereçler şunlardır; mutfak ve mutfak gereçleri, bornoz takımları, temiz çarşaflar, kablolu tv yayını gibi daha birçok gereçler bulunur.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar