ADANA GÜNLÜK KİRALIK EV

Adana’ya yapacağınız kısa iş seyahatleri ya da tatil programınızda nerede kalacağım diye düşünmeye artık gerek yok. Ev konforunda konaklama için Adana günlük kiralık ev ofisini arayarak size en uygun seçenekleri öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz. Kendine ait mutfağı ve banyosu olan, rahatça dinlenebileceğiniz, misafir ağırlayabileceğiniz ya da toplantılarınıza hazırlanabileceğiniz evlerde ihtiyaç duyulabilecek her şey düşünülmüş. Buraya gelirken yalnızca özel eşyalarınızı almanız yeterli.

Adana merkezinde yer alan Adana günlük kiralık daire fiyatları cep yakmaz. Bu yüzden uzun süreli konaklamalarda da tercih edebilirsiniz. Adana merkez otogarı araç ile 8 dakika mesafede olduğu için otobüs seyahati yapsanız dahi rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Eğer kısa yürüyüşler yapıp çevreyi tanımak istiyorsanız Turgut Özal Bulvarı 4 dakika yürüme mesafesinde. Burada gönlünüzce alış-veriş yapabilir, lezzetli yemeklerden tadabilirsiniz. Eğer dilerseniz kendi yemeğinizi pişirebileceğiniz mutfakta tüm araç ve gereçler bulunmaktadır.

Bir evde bulunması gereken her şeyin itina ile yerleştirildiği Adana günlük ev temiz ve hijyeniktir. Bu yüzden gönül rahatlığı ile yerleşebilirsiniz. Isınma, TV gibi detayların atlanmadığı evlerimiz bölgenin önemli yerlerine yakınlığı ile de misafirlerimize büyük kolaylık sağlamaktadır. Hava alanı ile aramızda araç ile 10 dakika olduğu için şehir dışından gelenlerin de kolayca ulaşabileceği bir noktadadır. Ayrıca Adana’nın en meşhur sokaklarına, lezzet duraklarına, hediyelik eşya satan dükkânlarına, tarihi ve turistik mekânlarına da sadece yürüme mesafesindedir.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar