Adana Günlük Dayalı Döşeli Ev

Adana da bulunan günlük daireler evinizin rahatlığındandır. Adana günlük dayalı döşeli daire kiralayarak eviniz de gibi rahat edersiniz. Günlük daireler günlük olarak kiralanır. Kaç gün kalacaksanız ona göre kiralayarak kalabilirsiniz. Adana’ya bir yakınınızı ziyarete geldiğinizde, iş için ya da Adana’nın köylerinde, yakın civarında oturuyorsanız günlük hastane için ya da gezmek için her hangi sebeple giderseniz, gittiğiniz de bu günlük dayalı döşeli evlerden birini kiralayabilirsiniz. Yurt dışından gelenler müşteriler günlük kalmak için de kiralayabilirler. Bir akrabanız Adana’da sizin yanınıza mı gelecek? Evinizde yeterli yer yoksa akrabanız için bu evlerden birisini kiralayabilirsiniz.

Günlük kiralık evlerde buzdolabı, çamaşır makinesi,  ocak,  sıcak su ısıtıcısı, kalorifer saç kurutma makinesi bulunur. Genellikle bir yatak odası bir salon, mutfak, banyo ve lavabosu mevcuttur. Yemek içecek tutan kişinin kendisine aittir. Adana günlük kiralık ev kiralayacaklar evlerinden giyeceklerinin dışında hiçbir eşya getirmelerine gerek yoktur. Her şey bu evlerde mevcuttur.

Adana günlük dayalı döşeli daire tutacaklar temizliğini düşünmesin, Her gün bu daireler temizlenir. En ince ayrıntısına kadar titizlikle temizlen erekten sonra yeni gelen müşteriye teslim edilir. Çarşaflar her gün yıkanır ve sizde mevcut olan makinenizle istediğiniz kadar da yıkayabilirsiniz. Fiyatları da otellere göre çok daha uygundur. Fazla kalınlarda indirimler de vardır. Adana’ya gelirseniz ev konforunda uygun fiyata günlük evlerden kiralayarak rahat edersiniz.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar