Adana Dayalı Döşeli Kiralık Daire

İş yada tatil amaçlı tüm seyahatlerinizde pansiyon ve otel konaklamalarınıza alternatif olarak, bu konforunda üzerinde ve evinizi aratmayacak bir dizaynda günlük evler, apartlar ve daireler sunuyoruz. Adana dayalı döşeli kiralık daire hizmetleri sunan bir firma olarak misafirlerimize en rahat ve konforlu yaşam alanları hazırladık. Adana ve merkezi yerlerde bulunan bu dairelerimiz kullanıma hazır, dayalı döşeli ve her ihtiyacınızı karşılayacak bir şekildedir.

Adana gibi büyük bir şehirde, gerek tatil, gerekse iş seyahatlerinizde klasik otel odalarında kalmaktan sıkılmış olabilirsiniz. Son zamanlarda pek çok müşterimiz bizim sunduğumuz tarzda ev ve apartlarda kalmayı daha çok tercih etmektedirler. Minimum 1 günlük olarak kiralayabileceğiniz evlerimizde dilediğiniz kadar konaklama şansına sahipsiniz. Evlerimiz tamamı modern mobilyalar ve koltuklarla dayalı döşeli bir şekildedir. Her evde bir Lcd Tv mevcuttur. Sizler için mini bir mutfakta bulunmaktadır. Tüm yemek pişirme ve yemek ihtiyaçlarınızı mutfağımızda rahatlıkla karşılayabileceksiniz. Sizde sabit yemek saatleri ve kahvaltı saatlerinden sıkıldıysanız bizimle iletişime geçin. Adana dayalı döşeli kiralık ev firması olarak tüm dairelerimiz yalıtımlı olarak size sunulmaktadır. Isı ve ses yalıtımı mükemmeldir. Merkezi yerlere çok yakındır. Ulaşım açısından kolay bir lokasyondadırlar.

Ayrıca biz Adana dayalı döşeli kiralık daire firması olarak sizin için giç bir şeyi unutmadık. Tüm evlerimizin banyolarında sıvı sabun, havlu ve şampuanda sizler için hazır tutulmaktadır. Sizde bu farklı konaklama deneyimini bizimle yaşayabilirsiniz.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar